м.Львів вул. Творча, 2
+38 (097) 933 44 55
+38 (067) 287-48-44
Ми у соц. мережах:
Facebook Twitter LinkedIn Google Plus Skype Vimeo

Металопластикові вікна WDS для Вашого комфорту!

Сучасна людина прагне до створення в будинку затишку, забезпечення збереження тепла, захисту від попадання пилу, протягів, вуличного шуму. Саме правильний вибір металопластикових вікон сприяє створенню цього бажаного будь-яким з нас затишку. Всі ми хочемо влітку відчувати прохолоду, і сховатися від пекучого сонця у власному будинку. Всім нам необхідно віддалитися деколи від шуму сучасного міста, а також врятуватися від вологи і пилу, яка може проникнути в приміщення. І все це цілком реально, при правильному виборі пластикових вікон. Саме вони стануть основними захисниками затишку в домі.

Металопластикові вікна - ідеальний вибір для сучасного скління. Вони стали просто незамінними для створення затишної атмосфери в будинку. Звернувшись в компанію Модерн-Пласт Ви придбаєте в кінцевому підсумку ряд незаперечних вигод і переваг:

  • Можете купити вікна WDS у Львові .
  • Замовити металопластикові вікна за доступними цінами.
  • Придбаєте євро вікна з високоякісних матеріалів.
  • Отримайте компетентну консультацію і прийнятні ціни на вікна ПВХ.
  • Маєте унікальну можливість придбати пластикові вікна в найбільш короткі терміни, оскільки наш завод металопластикових вікон знаходиться недалеко від Львова.

За типом відкривань, вікна бувають трьох видів: поворотні, поворотно-відкидні і глухі.

Глухі вікна найпростіші і недорогі, їх не можна відкривати, тому краще їх встановлювати в лазнях і верандах. Мінусом цих вікон є неможливість провітрювати приміщення.

Поворотні вікна дозволяють стулці відкриватися в одну зі сторін. Така конструкція трохи дорожче і позбавлена ​​недоліків, властивих глухим вікнам.

Найбільш популярні вікна - це поворотно-відкидні, вони найдорожчі, але і самі функціональні. Вікно з поворотно-відкидною стулкою відкривається двох площинах: поворотне відкривання і відкидне положення. Додатково можна встановити механізм мікропровітрювання, який дозволяє забезпечувати постійний приплив свіжого повітря без протягів.

Для компанії Модерн-Пласт вкрай важлива репутація, тому ми пропонуємо Вам дійсно якісні вікна, виготовлені з матеріалів та комплектуючих всесвітньо відомих виробників. Наші фахівці мають необхідну кваліфікацію та багатий досвід професійного монтажу вікон з дотриманням необхідних вимог і технологій. Тому ми гарантуємо якість наших готових виробів!

Вся продукція (пластикові вікна, металопластикові двері, жалюзі, ролети) компанії Модерн-Пласт володіє сертифікатами якості.

Підсумовуючи вищесказане, можна стверджувати, що, звернувшись в нашу компанію, обравши скління пластиковими вікнами, Ви отримаєте якість і комфорт високого рівня. Крім того, приємним аргументом для Вас стане вартість металопластикових вікон.

Замовити вікна і зробити правильний вибір нелегко. Якщо слідувати нашим рекомендаціям, то це максимально допоможе Вам створити саме такий рівень життя, про який Ви мрієте.

Звертайтеся в компанію Модерн-Пласт, і, повірте, Ви будете задоволені результатом!

Щоб оформити замовлення на пластикові (ПВХ) вікна або будь-яку іншу продукцію компанії Модерн-Пласт, Вам слід зателефонувати за номером +38 (032) 291-70-48 або оформити заявку на «виклик замірника», а також попередньо розрахувати вартість конструкцій.

Наші контакти

Адреса:
79037, Україна, м. Львів
вул. Творча, 2 (бічна вул. Грінченка)
Телефон: +38 (097) 933 44 55
Мобільний: +38 (097) 290 83 58
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше. Подивитися на карті.