м.Львів вул. Творча, 2
+38 (097) 933 44 55
+38 (067) 287-48-44
Ми у соц. мережах:
Facebook Twitter LinkedIn Google Plus Skype Vimeo

Нестандартні вікна і двері WDS.

Нестандартні вікна ПВХ - доступна розкіш при мінімумі витрат

Продукція компанії «Модерн-Пласт» - це якісні металопластикові вікна, які за своєю якістю відповідають всім стандартам і нормам виробництва. Ми уважно стежимо за вимогами ринку і новітніми тенденціями в даній галузі.

Найбільш поширені нестандартні конструкції - це круглі, арочні, трикутні і вікна у формі трапеції.

Арочне вікно являє собою конструкцію, у якій верхня частина має форму дуги.

Витончена форма арочних вікон, відрізняє їх від вікон стандартної прямокутної форми. Проте варто також враховувати більш високу вартість арочного вікна і більш тривалий термін, необхідний для його виготовлення. Це пов'язано з трудомісткістю процесу виробництва даної нестандартної конструкції, а також з потребою в спеціальному обладнанні.

fade fade fade fade

fade fade fade fade

У більшості випадків арочне вікно робиться глухим, але це не обов'язково. Воно також може відкриватися під різним кутом. Однак є певні правила, які слід враховувати, проектуючи арочне вікно.

  • Для глухого вікна з аркою підійде радіус не менш 300мм.
  • Для відкривного вікна з аркою радіус повинен становити не менше 500мм.

Найбільш поширеним арочним вікном є правильна арка. У цій конструкції висота становить половину ширини. Компанія «Модерн-Пласт» також зможе виготовити вікна з арками неправильної форми.

Трикутні вікна також можна віднести до популярних віконних конструкцій.

Це пов'язано з тим, що сьогодні все більше будинків будують з гострими дахами, яким чудово підходять саме трикутні форми віконних прорізів. Побачити такі вікна можна найчастіше на мансардних поверхах. У нас Ви можете замовити трикутне або вікно у формі трапеції, виконане в будь-якому кольорі і розмірі. Таке вікно може бути глухе, з поворотно-відкидним механізмом або відкривне.

fade fade fade fade

Круглі вікна - ще один вид незвичайних віконних конструкцій.

Такі вікна зроблять Ваш будинок особливим. У будь-якому місці будинку кругле вікно буде виглядати красиво - будь то спальня, бібліотека, ванна або горище. У більшості випадків кругле вікно роблять глухим, але його також можна зробити відкривним. Це дещо ускладнює конструкцію. Вікно ділиться імпостом з петлями, необхідними для відкривання. Ми також зможемо ламінувати круглі металопластикові вікна за Вашим бажанням.

fade fade fade fade

Ціни на нестандартні пластикові вікна і двері

Вартість встановлення нестандартних пластикових вікон чи дверей трохи відрізняється від ціни стандартної віконної конструкції з ПВХ. Ціна арочних та нестандартних вікон розраховується індивідуально для кожного замовника, в залежності від типу вікон і складності виконання.

Галерея кольорових пвх вікон

fade fade fade

fade fade fade

Терміни виготовлення нестандартних металопластикових вікон і дверей

Терміни виготовлення нестандартних вікон і дверей в залежності від кольору і конфігурації конструкції, складає 15-30 робочих днів.

Де купити арочні, нестадартні вікна WDS у Львові та області по цінам виробника?

Придбати чи замовити арочні, нестадартні вікна WDS у Львові та області Ви зможете зателефонувавши за номером +38(032)291-70-48. Або завітавши у наш фірмовий салон WDS у місті Львові (ми на карті), який знаходиться по вулиці Творчій, 2. Тут ви зможете перконатися у якості наших конструкцій пвх. Наш менеджер з радістю допоможе Вам з вибором профільної системи WDS для Ваших вікон. Також ви зможете дізнатися ціни на металопластикові арочні, нестадартні вікна WDS.

Наші контакти

Адреса:
79037, Україна, м. Львів
вул. Творча, 2 (бічна вул. Грінченка)
Телефон: +38 (097) 933 44 55
Мобільний: +38 (097) 290 83 58
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше. Подивитися на карті.