м.Львів вул. Творча, 2
+38 (032) 291-70-48
+38 (067) 287-48-44
Ми у соц. мережах:
Facebook Twitter LinkedIn Google Plus Skype Vimeo

Розширення колекції декорів ламінованих профілів WDS

ТМ WDS в новому сезоні поповнила портфель пропозицій ламінації віконних і дверних конструкцій чотирма трендовими декорами - Антрацит, Сріблястий металік, Натуральний дуб і Дуб Шеффілд. Розширення лінійки є додатковим інструментом для розвитку продажів ламінації для дилерів і партнерів, а також відкриває нові можливості для комфортного і гармонійного облаштування будинків та офісів споживачів.

 

Раніше лінійка ламінованих профілів WDSвключала чотири натуральних декори, що імітують колір і текстуру дерева. Можна зазначити, що Золотий дуб, Горіх, Темна Вишня і Дуб Монтана завоювали серця споживачів. Тому компанією МІРОПЛАСТ було прийнято рішення розширити асортимент стандартної ламінації ТМ WDS ще чотирма актуальними декорами -Сріблястий металік, Антрацит, Натуральный Дуб и Дуб Шеффілд.

Така комбінація нових кольорів не випадкова і відповідає найактуальнішим європейським тенденціям і запитам споживачів на вікна з ламінованого профілю. Це підтверджує остання виставка Fensterbau/Frontale 2014 в Нюрнберзі, де «антрацитові» і «білені» вікна були представлені практично на кожному стенді. Популярність на Антрацит і Дуб Шеффілд підтверджують і дизайнери інтер'єрів в Україні, які шукають для своїх проектів вікна подібних кольорів. Натуральний Дуб - це один з універсальних декорів, і може бути застосовний практично в будь-якому інтер'єрі. Водночас Сріблястий Металік підійде тим, хто вирішив створити кімнату в силі hi-tech.

А щоб полегшити завдання підбору майбутнього ламінованого вікна, ТМ WDS розробила спеціальний Каталог ламінації WDS. Каталог покликаний дати відповідь на таке важливе питання:який саме декор вікон підійде для майбутнього інтер'єру кімнати? Каталог ламінації WDS був створений на основі рекомендацій професійних дизайнерів, в ньому зібрані найпопулярніші стилі інтер'єрів, які найчастіше зустрічаються в Україні. І для кожного запропонована своя гамма вікон WDS, яка буде найбільш гармонійна для конкретного інтер'єру. Каталог ламінації WDSістотно спрощує завдання кінцевим споживачам, надаючи професійні рекомендації щодо створення бажаного інтер'єру. Це також чудовий інструмент для дилерів, який допоможе надати клієнтам більш компетентні поради щодо вибору вікон і дверей.

ТМ WDS орієнтована на задоволення споживчого попиту: починаючи від технічних характеристик профільних систем, закінчуючи їх зростаючою роллю в створенні дизайну інтер'єру. Широкий асортимент віконних систем і багата гамма декорів дає ринку необхідні рішення, за допомогою яких можна реалізувати будь-які будівельні та дизайнерські проекти, задовольнити як звичайніпотреби у склінні, так і підвищені технічні та естетичні запити споживачів.

Наші контакти

Адреса:
79037, Україна, м. Львів
вул. Творча, 2 (бічна вул. Грінченка)
Телефон: +38 (032) 291 70 48
Мобільний: +38 (097) 290 83 58
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше. Подивитися на карті.