м.Львів вул. Творча, 2
+38 (097) 933 44 55
+38 (067) 287-48-44
Ми у соц. мережах:
Facebook Twitter LinkedIn Google Plus Skype Vimeo

Гарантійне обслуговування

Скління квартири або будинку - недешевий захід, що вимагає чималих витрат. Саме тому, витрачаючи значні кошти, покупці хочуть бути впевнені в надійності компанії по установці пластикових вікон. Важливе значення має гарантія, яку фірма надає на свою продукцію. Термін служби вікна, який складає більше 40 років, відрізняється від гарантійного терміну експлуатації.

Гарантійний термін має на увазі, що протягом цього часу компанія зобов'язується безкоштовно усунути всі дефекти, що виникли внаслідок виробничого браку? або в процесі монтажу та виявлені при експлуатації вікон.

Компанія «Модерн-Пласт» поширює безкоштовне гарантійне обслуговування на вікна, двері, монтажні та оздоблювальні роботи, виконані фахівцями нашої фірми.

Гарантія включає в себе обслуговування вікон у разі:

  • виявлення дефектів виробництва і комплектуючих: віконна фурнітура, склопакети, профіль, гумові ущільнювачі, зварні та механічні шви, підвіконня, водовідливи.
  • виявлення дефектів, пов'язаних з помилками при монтажі та проведенні оздоблювальних робіт.

Компанія «Вікна Престиж» надає безкоштовну гарантію:

  • на вікна, двері, віконні комплектуючі - 5 років;
  • монтажні та оздоблювальні роботи - 3 роки.

Протягом гарантійного терміну в разі виявлення неполадок у функціонуванні вікна, необхідно зв'язатися по телефону з менеджером сервісної служби нашої компанії або відправити заявку через наш сайт в інтернеті. Наші фахівці зв'яжуться з Вами і усунуть неполадки.

Наші контакти

Адреса:
79037, Україна, м. Львів
вул. Творча, 2 (бічна вул. Грінченка)
Телефон: +38 (097) 933 44 55
Мобільний: +38 (097) 290 83 58
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше. Подивитися на карті.