м.Львів вул. Творча, 2
+38 (097) 933 44 55
+38 (067) 287-48-44
Ми у соц. мережах:
Facebook Twitter LinkedIn Google Plus Skype Vimeo

Склопакети для пластикових вікон

Будова склопакетів для пластикових вікон

Склопакет складається з двох або більше склів, з'єднаних по периметру металевою або пластиковою рамкою (дистанцією) з осушувачем (вологопоглинаючими шаріками). Для забезпечення довголітньої надійності склопакетів, вирішальними умовами є вибір і підготовка як вище названих конструкційних матеріалів, так і якісна герметизація склопакета.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам якісні склопакети, що складаються з 2-х склів (однокамерні) і 3-х склів (двокамерні). Залежно від обраної профільної системи, ширина склопакета може бути від 24 до 44 мм відповідно. Експерти нашої компанії вважають такі параметри найбільш оптимальними з точки зору захисту від шуму і холоду.

Однокамерний склопакет

Ширина 24 мм. Однокамерний склопакет доцільно використовувати в приміщеннях, що виходять на вже засклені лоджії / балкони, для скління зимових садів, складських приміщень і т.д. Якщо використовувати енергозберігаюче скло, то такий склопакет за своїми характеристиками збереження тепла може замінити стандартний двокамерний склопакет.

Двокамерний склопакет

Ширина 32 мм - 44 мм (три скла). Двокамерний склопакет використовується для скління житлових приміщень, дитячих і медичних установ, в приміщеннях з підвищеними вимогами до збереження тепла і шумоізоляції.

Енергозберігаючий склопакет

Ефект енергозбереження досягається за рахунок використання в склопакеті i-скла (м'яке напилювання) з багатошаровим напиленням (у тому числі з срібла), нанесеним у вакуумі. i-скло відбиває теплові промені всередину приміщення взимку, а влітку, навпаки - перешкоджає проникненню тепла ззовні, зберігаючи прохолоду в приміщенні. В результаті значно знижуються витрати на опалення взимку і на кондиціонування приміщень влітку.

Енергозберігаюче, сонцезахисне скло ClimaGuard® Solar

ClimaGuard® Solar володіє як чудовими сонцезахисними характеристиками, так і відмінними теплозберігаючими властивостями у поєднанні з високим показником світлопропускання. Це дозволяє називати його мультифункційним склом, яке захищає від спеки влітку і зберігає тепло взимку.

Характеристики:

  • Надійний захист від сонця влітку
  • Високий ступінь теплозахисту взимку
  • Прозорість зсередини - збереження освітленості приміщення
  • Невелика дзеркальність зовні

Теплозберігаюче скло ClimaGuard® N

Теплозберігаюче стекло ClimaGuard® N — це низькоемісійне скло. Низькоемісійне скло - це скло, що володіє високою світлопропускною здатністю і прозорістю і в той же час, забезпечуює досить високі показники коефіцієнта теплоізоляції. Іншими словами, завдяки своїй прозорості, воно дозволяює сонячному світлу проникати всередину приміщення, а закумульоване всередині приміщень тепло і теплову енергію від нагрівальних предметів - відображати всередину приміщення.

ClimaGuard® N дозволяє досягти оптимального рівня теплоізоляції для практичних потреб. У той же час, дотримуються всі вимоги правил з енергозбереження.

Характеристики:

  • Прозоре нейтральне зсередини
  • Можливість загартування або термоущільнення 
  • Надзвичайна теплоізоляція, що дозволяє скоротити втрати тепла
  • Високий показник сонячного фактора, що забезпечує ефективне використання сонячної енергії
  • Високий коефіцієнт світлопропускання, що дозволяє максимально ефективно використовувати природне денне освітлення

Шумоізолюючий склопакет

Звукоізолюючі властивості склопакетів залежать від кількості скла, його товщини, а також ширини повітряного прошарку. Але просте збільшення кількості скла в склопакеті не збільшує звукоізоляцію. Наша компанія в конструкціях шумоізолюючих склопакетів використовує різні по ширині повітряні камери (6,12 мм). Така конструкція затримує вуличний шум на 15% ефективніше, ніж звичайні вікна. Такі склопакети називаються шумозахисними. У підсумку у вашому домі завжди тихо і затишно.

Де Замовити вікна енергозберігаючі вікна у Львові?

Купити енергозберігаючі вікна WDS з використанням мультифракційного скла ClimaGuard® Solar і ClimaGuard® N у Львові та області Ви зможете зателефонувавши за номером +38(032)291-70-48. Або завітавши у наш фірмовий салон WDS у місті Львові (ми на карті), який знаходиться по вулиці Творчій, 2. Наш менеджер з радістю допоможе Вам з вибором склопакетів. Також ви зможете отримати актуальні ціни на металопластикові енергозберігаючі вікна WDS.

Наші контакти

Адреса:
79037, Україна, м. Львів
вул. Творча, 2 (бічна вул. Грінченка)
Телефон: +38 (097) 933 44 55
Мобільний: +38 (097) 290 83 58
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Детальніше. Подивитися на карті.